Toodete ja teenuste aktiivne müük

  • Suurendame järsult teie toote või teenuse läbimüüki.
  • Korraldame kogu müügitegevuse teie aega ja vaeva kulutamata.
  • Teie ülesandeks jääb vaid lepingute sõlmimine, toote kohale viimine ja arveldamine.

Tooteid ja teenuste aktiivset müüki võib teostada väga erinevates müügikanalites: jaekaubanduses, massiliselt ettevõtetele või eraisikutele e-kirju saates, ukselt uksele müügitehinguid sooritades, kuid ka sajal muul moel.

Telefon sidevahendina võimaldab meil aga pöörduda iga potentsiaalse kliendi poole personaalselt, mis annab enamikul juhtudel parima müügitulemuse võrreldes teiste müügikanalitega. Loomulikult peab sealjuures arvestama telemarketingi kui personaalse suhtlus- ja müügikanali suhtelist kallidust (silmas pidades igat kliendikontakti), kuid see-eest on pea iga kliendi tähelepanu tagatud ja seetõttu ka müügitulemus reeglina võrreldamatult kõrgem teistest müügiviisidest. Müügiinimeste tööaeg on korraldatud selliselt, et müügitööd on võimalik teostada nii päevasel kui ka õhtusel ajal. Müügitöös kasutatavad andmebaasid koostame koostöö kliendiga, arvestades projekti mahtu, eesmärki ja spetsiifikat. Meie kasutada on kõikide Eesti ettevõtete ning eraisikute avalikud telefoninumbrid.

Hinnakujunduse esialgseks aluseks pea kõikidel juhtudel on telefonimüüja ühe töötunni tasu, milleks on reeglina 14 eurot (+20%). Reeglina alustame tegevust testtööga, mille käigus peab klient arvestama kulu tunnitasu arvestuses. Testi eesmärk on tuvastada toote „müügivõime“, koostatud pakkumise ja müügiteksti toimivus, valitud kliendibaasi reageering ning sobivus ning eelkõige tulemuseks kulutatav aeg ja kulu rahas (ehk kulu per tulemus). Testi mahuks on sõltuvalt töö keerukusest 40 – 70 töötundi. Testi tulemused analüüsime koostöös kliendiga, teeme vajadusel muudatusi pakkumises, koostame paremini andmebaasi või teeme muid vajalikke muudatusi, mille vajalikkusele testtöö viitas. Testi tulemus annab meile võimaluse planeerida ja reguleerida kampaania kulgu ja ajakava. Testi lõppedes saame teada ka tegeliku kulu per oodatud tulemus ning edasi on võimalik aktiivset müüki jätkata juba tükitasu alusel, tuginedes testtöö tulemusele. Mingeid muid tasusid kuludele reeglina ei lisandu.

Võta meiega ühendust:

+372 6191375

Vastame sulle tööpäeva jooksul