Uute klientide leidmine

  • Teie müügimeeskonna kasutegur kasvab kuna müügimeeste käsutuses on pidev uute potentsiaalsete klientide voog.
  • Efektiivsema töökorraduse läbi kasvab teie ettevõtte käive ja kasum.
  • Müügimeeskonna edukam tegevus kasvatab töötajate rahulolu.

Ilmselt pea igale ettevõtte juhile, kes vähegi oma tooteid ja teenuseid aktiivselt müüb, on tuttav teema: kuidas oma müügitiimi tegevust suunata nii, et see toimiks maksimaalselt efektiivselt - et kulutatud aeg ja muu ressurss tooks võimalikult suurt kasu ühel või teisel moel. Siinkohal tulemegi appi meie. Helistades läbi ette antud sihtgrupi ettevõtted, luues kontaktid vajalike inimestega, selekteerime välja kliendid, kellel huvi konkreetse toote või teenuse vastu. Teisisõnu: leiame ja loome kontaktid, argumenteerime ja „müüme“ toote või teenuse idee ning edastame saadud kliendikontaktid meie kliendi pädevale müügimeeskonnale tehingute lõpuleviimiseks. Teeme uute klientide leidmise lihtsaks.

Tööks vajalikud andmebaasid koostame koostöös kliendiga, arvestades projekti mahtu, eesmärki ja spetsiifikat. Meie kasutada on kõikide Eesti ettevõtete ning eraisikute avalikud telefoninumbrid. Müügiinimeste tööaeg on korraldatud selliselt, et müügitööd on võimalik teostada nii päevasel kui ka õhtusel ajal.

Hinnakujunduse esialgseks aluseks pea kõikidel juhtudel on telefonimüüja ühe töötunni tasu, milleks on reeglina 14 eurot (+20%). Reeglina alustame tegevust testtööga, mille käigus peab klient arvestama kulu tunnitasu arvestuses. Testi eesmärk on tuvastada pakkumise „müügivõime“, koostatud müügiteksti toimivus, valitud kliendibaasi reageering ning sobivus ning eelkõige tulemuseks kulutatav aeg ja kulu rahas (ehk kulu per tulemus). Testi mahuks on sõltuvalt töö keerukusest 20 – 70 töötundi. Testi tulemused analüüsime koostöös kliendiga, teeme vajadusel muudatusi müügikõnes, koostame paremini andmebaasi või teeme muid vajalikke muudatusi, mille vajalikkusele testtöö viitas. Testi tulemus annab meile võimaluse planeerida ja reguleerida kampaania kulgu ja ajakava. Testi lõppedes saame teada ka tegeliku kulu per oodatud tulemus ning edasi on võimalik müügitööd jätkata juba tükitasu alusel, tuginedes testtöö tulemusele. Mingeid muid tasusid kuludele reeglina ei lisandu.

Võta meiega ühendust:

+372 6191375

Vastame sulle tööpäeva jooksul