Tule tööleSaada sooviavaldusTöökuulutusedTelefonimüügi reeglidKlienditeenindaja meelespeaMüügikoolitusKliendileMeie teenusedTelefonimüükKontaktikäsitlusEttevõttestKontaktidÜldkontaktidMüügikontorid
Helista meile
6 191 375

Üldkontaktid

Ulvi Vaht
Divisionijuht
+372 51921420
ulvi@telemarketing.ee
Kaupo Tiitus
Divisionijuht
+372 5099130
kaupo@telemarketing.ee
Egle Tamlak
Divisjonijuht
+372 5111304, 6191375
egle@telemarketing.ee
Katrin Mikkus
Büroojuht
+372 5069540
katrin@telemarketing.ee
Andrei Koitmäe
Divisionijuht
+372 5101432
andrei@telemarketing.ee
Tiina Kosemets
Kõnekeskuse juht
+372 5106999
tiina@telemarketing.ee
Tarmo Laus
Juhatuse liige
+372 5018779
tarmo@telemarketing.ee

Võta meiega ühendust

Vastame sulle tööpäeva jooksul
Tänud! Teie kiri on edastatud.
Midagi läks valesti kirja saatmisel. Palun proovige uuesti.
6 191 375