Tule tööleSaada sooviavaldusTöökuulutusedTelefonimüügi reeglidÄrikliendileMeie teenusedTelefonimüükEttevõttestMüügimeistridUudisedTunnustusedKontaktidÜldkontaktidMüügikontorid
Helista meile
6 191 375

Uudised

Feb 19, 2024
Kõik meie töötajad kuuluvad ühisesse Sumina meeskonda
Müügimeistritel on Eesti parim telefonimüügimeeskond, kus iga töötaja on motiveeritud ja asjatundlik. Töös ja teenuse pakkumises tugineme suurele kogemustepagasile ning panustame meeskondade pidevasse koolitamisse ja tipptaseme säilitamisse. Pakume oma inimestele konkurentsivõimelist palka, loodud on positiivne töökeskkond ning toetatakse meeskonnatunnet ühistel üritustel. Lisaks korraldame müügivõistlusi ja toetame müüjate karjääriredelit, pakkudes võimalusi arenguks Talent, Meister ja Proff tasemetes. Peame väga oluliseks, et iga töötaja tunneks ennast olulise liikmena oma meeskonnas, et suudaksime pakkuda kvaliteetset teenust ning tagada iga projekti eduka läbiviimise.
May 23, 2023
Telefonimüük on tõusutrendis
Äripäev Kaubandus.ee
Kui 2021. aastal oli meie käive 3,06 miljonit, siis möödunud aastal ulatus see 3,21 miljonini ehk käive on kasvanud 5%. Samuti oli käesoleva aasta esimese kvartali käive 19% kõrgem kui mullu samal ajal.
May 23, 2023
Telefonimüük areneb ja tehisintellektil on siin oma roll
Äripäev Best Marketing
Müügimeistrite müügidirektor Egle Tamlak räägib, et telefonimüügi tulevikku kujundavad kolm asja: müügikõnede efektiivsuse tõstmine, rohkem järelteenindust ning tehnoloogia rakendamine müügitegevuse parendamisse. Pikemas perspektiivis aga arvab ta, et täiuslikuks müügiks on mõistlik kombineerida erinevaid müügikanaleid ühise eesmärgi nimel töösse.
Mar 2, 2022
Meie väärtus on meie inimesed
Meil ei ole ülemusi ja alluvaid, on meeskonnad, kolleegid ning erineva sisu ja raskusastmega tööülesanded. Hea müügitöö on meie vundament ja see peab olema edukas. Osavad müügimeistrid ja empaatilised klienditeenindajad on meie sekka alati oodatud. Loe, milliseid väärtuseid pakume oma töötajatele lisaks tulemustasule.
Mar 2, 2022
Müügimeistrid tööandjana aasta-ajakirjas Võti Tulevikku 2022
Võti Tulevikku
Telefoni teel suhtlemise kogemus annab noortele kogu eluks kaasa julguse võõraste inimestega vabalt suhelda ning erinevaid probleeme lahendada. Müügimeistrid on selles valdkonnas turuliidrid nii Eestis kui ka Lätis juba rohkem kui 25 aastat.
Feb 14, 2022
Kõnekeskuse juht: robotid ei asenda iial klienditoe teenust
Bestmarketingis ilmunud sisuturundusartikkel
Müügimeistrid on tuntud müügikõnesid tegeva ettevõttena, kuid paljud ei tea, et juba mõnda aega on pakutud ka kõnekeskuse ja klienditoe teenust. See on vähem kui aastaga toonud ettevõttele suurkliente, mis tõestab, et tasus uue suuna ette võtta.
Apr 24, 2021
Enam ei pea ettevõtte telefoninumbrile vastama sinu ettevõtte töötaja
Bestmarketingis ilmunud sisuturundusartikkel
Koroona aeg on suurendanud ettevõtete huvi kontaktikäsitlust väljastpoolt sisse osta. Müügimeistrite AS on pannud käima kõnekeskuse, kuhu ettevõtete kliendid oma küsimustega pöörduda saavad. Telefonile vastavad ettevalmistuse saanud asjatundjad ja tulemusliku vastuseta ükski kõne ei jää. Värsket teenust tutvustab kõnekeskuse uus juht Tiina Kosemets.
Feb 2, 2021
25 aastat edukalt telemarketingiäris tegutsenud ettevõte avab kõnekeskuse
Originaalartikkel Bestmarketingi veebis
Eesti suurim ja edukaim telemarketingiettevõte Müügimeistrite AS alustas eelmisel aastal kontaktikäsitluse teenuse pakkumist. Juba 25 aastat toodete ja teenuste telefonimüügi, küsitluste ning uuringute läbiviimisega tegeleva ettevõtte kontaktikeskuse juht Kadi Mölder sõnab, et teenus on klientide poolt väga hästi vastu võetud ning uue valdkonna meeskond kasvab iga kuuga.

Võta meiega ühendust

Vastame sulle tööpäeva jooksul
Tänud! Teie kiri on edastatud.
Midagi läks valesti kirja saatmisel. Palun proovige uuesti.
6 191 375