Tule tööleSaada sooviavaldusTöökuulutusedTelefonimüügi reeglidÄrikliendileMeie teenusedTelefonimüükEttevõttestMüügimeistridUudisedTunnustusedKontaktidÜldkontaktidMüügikontorid
Helista meile
6 191 375
< Tagasi

Meie väärtus on meie inimesed

Mar 2022

Müügitöö loob hea põhja ning väärtusliku kogemuste pagasi igas eluvaldkonnas, mida koolis ei õpetata. Tule tööle Müügimeistritesse ja saa kohe praktilisi teadmisi müügist. Lisaks kasvatad enesekindlust ning saad juurde tubli portsu julgust inimestega suhtlemisel.

Miks on meie juures hea, milliseid väärtuseid pakume oma töötajatele:

PAINDLIKKUS

Müügimeistrites saad valida omale sobiliku tööaja ja -mahu, töötada osalise või täiskoormusega päevases või õhtuses vahetuses. Tublidele tegijatele võimaldame kodukontorit, selleks on vajalik eelnev väljaõpe kontoris kohapeal. Töö on sobilik noortele kooli kõrvalt, hea lisateenimise võimalus lapsehoolduspuhkusel olevatele emadele-isadele, pensionäridele, vähenenud töövõimega inimestele, vabakutselistele või hooajatöölistele.

MUGAVUS

Meil on kaasaegsed ja kvaliteetsed töövahendid, hea asukohaga kontorid üle Eesti. Kontoris on igal ajal saadaval tasuta kohv, tee, vesi ja puuviljad. Kõigile kättesaadavad on hügieenitarbed, maskid ja koroona testimisvahendid.

MEESKOND

Müügimeistrites on kokkuhoidev ja toetav kollektiiv. Põnevust lisavad kvartaalsed müügivõistlused, vanemmüüja programm, grupisisesed koolitusprogrammid ja üritused. Motivatsioonipakett ja mentorlusprogramm uute töötajate värbamiseks ettevõtte siseselt. Tähistame ühiselt ning peame meeles sünnipäevi ja tähtpäevi. Toetame osalemist rahvaspordiüritustel, kaitseme oma töötajaid vaktsineerimisega haigusteperioodil tööandja kulul.

HOOLIVUS

Pereväärtused on tähtsad. Tasustatud vaba päev 1-3 klassi lapsevanematele lapse esimese koolipäeva puhul. Ranitsatoetus 1. klassi mineva lapse vanemale. Jõulupakid lastele. Vabad päevad lisaks pühadele.

KUS? Meil on kontorid üle Eesti kokku 11 linnas. Vali endale sobiv asukoht.

Kandideerimiseks saada sooviavaldus siit.

Või võta ühendust otse müügikontori juhatajaga omale sobivas linnas.

Kõik meie müügikontorid Eestis leiad siit.

Võta meiega ühendust

Vastame sulle tööpäeva jooksul
Tänud! Teie kiri on edastatud.
Midagi läks valesti kirja saatmisel. Palun proovige uuesti.
6 191 375